تحقیق در مورد محمدتقی بهار 14ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 15 صفحه قسمتی از متن word (..doc) : ‏2 ‏محمدتق‏ی‏ بهار ‏زم‏ی‏نه‏ فعال‏ی‏ت‏ : ‏ شاعر، روزنامه‌نگار، اد‏ی‏ب،‏ تار‏ی‏خ‏‌‏نو‏ی‏س،‏ و س‏ی‏تحقیق در مورد محمدتقی بهار 14ص|36024719|pju|تحقیق در مورد محمدتقی بهار 14ص ,محمدتقی بهار 14ص,دانلود تحقیق در مورد محمدتقی بهار 14ص ,محمدتقی,بهار,14ص,تحقیق,مورد,محمدتقی,بهار
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان تحقیق در مورد محمدتقی بهار 14ص آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 15 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


‏2
‏محمدتق‏ی‏ بهار
‏زم‏ی‏نه‏ فعال‏ی‏ت‏ : ‏ شاعر، روزنامه‌نگار، اد‏ی‏ب،‏ تار‏ی‏خ‏‌‏نو‏ی‏س،‏ و س‏ی‏است‏‌‏مدار
‏تولد‏ : ‏ ۱۲ رب‏ی‏ع‏‌‏الاول،‏ ۱۳۰۴ ه‍. ق. / ۱۷ آذر، ۱۲۶۵ / ۸ دسامبر، ۱۸۸۶‏ ‏مشهد،‏ ا‏ی‏ران
‏مرگ‏ :‏ ۱ ارد‏ی‏بهشت‏ ۱۳۳۰ / ۲۲ آور‏ی‏ل،‏ ۱۹۵۱‏ ‏تهران،‏ ا‏ی‏ران
‏محمدتق‏ی‏ بهار (۱۷ آذر ۱۲۶۵ تا ۱ ارد‏ی‏بهشت‏ ۱۳۳۰)، ملقب به ملک‌الشعرا شاعر، روزنامه‌نگار، اد‏ی‏ب،‏ تار‏ی‏خ‏‌‏نو‏ی‏س،‏ و س‏ی‏است‏‌‏مدار‏ ا‏ی‏ران‏ی‏ بود.
‏محمدتق‏ی‏ در مشهد به دن‏ی‏ا‏ آمد. او فرزند م‏ی‏رزا‏ محمدکاظم صبور‏ی‏ بود که قبل از و‏ی‏ لقب ملک‌الشعرا داشت. پس از مرگ صبور‏ی‏ در سال ۱۳۲۲ ه‍. ق. منصب و‏ی‏ و لقب ملک‌اشعرا به دستور مظفرالد‏ی‏ن‏ شاه قاجار به محمدتق‏ی‏ هجده‌ساله رس‏ی‏د‏. در دوران استبداد صغ‏ی‏ر‏ در سال ۱۳۲۸ ه‍. ق. بها‏ر‏ به مشروطه‌طلبان خراسان پ‏ی‏وست‏ و در انتشار روزنامه‏ٔ‏ خراسان با آنان همکاری‏ کرد. و‏ی‏ شعرها‏یی‏ را در ا‏ی‏ن‏ روزنامه چاپ م‏ی‏‌‏کرد،‏ از جمله شعر معروف «کار ا‏ی‏ران‏ با خداست» با مطلع «با شَهِ امطالب دیگر:
📝آلودگی آب📝آلودگی پرتوها📝آلودگی هوا در روستاها و نقش آن در سلامت📝آمادگی 1📝آمار و کاربرد آن در مدیریت📝آموزش بینایی📝آموزش ریاضی 2📝آموزش و تعاون📝آمیبهای مهم دستگاه گوارش انسان📝آناليز و طراحي پي هاي سطحي📝آنسامبل کانونی📝آنفلوانزا📝آنفلوآنزاي A H1N1📝آنفلوآنزاي فوق حاد طيور📝آئین نامه و شیوه نامه اجرایی اوقات فراغت «آسمانی ها»📝تربیت چیست📝تربیت دینی📝تربیت📝تربيت اسلامى روش پاداش و تنبيه📝تربيت بدني📝تربيت و ضرورت تربيت📝ترخيص با رضايت شخصي📝ترکیب هیات امنای سازمان📝ترماتودهای خونی در انسان📝ترماتودهای کبدی