تحقیق در مورد معماري 50 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : وورد نوع فایل : word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد صفحه : 51 صفحه قسمتی از متن word (..doc) : ‏ بازشو ‏عبارت است از كليه بازشدگي‏‌‏هاي موجود در پوسته خارجي ساختمان كه جهت به وجود آوردن دسترسيتحقیق در مورد معماري 50 ص|36024725|pju|تحقیق در مورد معماري 50 ص ,معماري 50 ص,دانلود تحقیق در مورد معماري 50 ص ,معماري,50,ص,تحقیق,مورد,معماري
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان تحقیق در مورد معماري 50 ص آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات
دسته بندی : وورد
نوع فایل : word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )
تعداد صفحه : 51 صفحه

قسمتی از متن word (..doc) :


‏ بازشو
‏عبارت است از كليه بازشدگي‏‌‏هاي موجود در پوسته خارجي ساختمان كه جهت به وجود آوردن دسترسي، تأمين روشنايي، ديد به خارج، تهويه وتعويض هوا مورد استفاده قرار مي‏‌‏گيرند. مانند انواع درها، نورگيرها، پنجره‏‌‏ها و ...
‏بايم‏‌‏وارونه
‏عبارت است از بام تخت. بعد از شيب‏‌‏بندي واجراي عايق حرارتي درآن‏‌‏ها انجام مي پذيرد.
‏بخاربندي
‏چنانچه از نفوذ بخار آب در پوسته بر اثر اختلاف فشار جزيي بخار آب در دو طرف پوسته جلوگيري گردد به اين عمل بخاربندي مي‏‌‏گويند.
‏معيان
‏معيان سطحي عبارت است از ايجاد قطرات آب بر روي عنصر ساختماني. ميعان عمقي عبارت است از تشكيل قطرات آب در داخل منافذ عنصر ساختماني به حدي كه به مرز جاري شدن برسد.
‏نشت هوا
‏عبارت است از ورود ويا خروج هوا در ساختمان از خلل و فرج‏‌‏هايي غير از محل‏‌‏هاي در نظر گرفته شده جهت تعويض هوا.
‏هوابندي
‏عبارت است از جلوگيري از نفوذ هوا از خارج ساختمان به داخل يا نشت هوا از داخل ساختمان به خارج از طريق پوسته ويا درزهاي عناصر سازنده آن.
‏ در اقليم‏‌‏هاي گرم و خشك، گرم ومرطوب و سرد كوهستاني كه عدم انتقال حرارت از داخل به بيرون و يا بالعكس اهميت دارد مي‏‌‏توان با دو جداره كردن ديوارهاي خارجي كارآرايي ديوارها را دو چندان كرد و مقاوم حرارتي آنمطالب دیگر:
📒تحقیق در مورد فلسفه زيبايي شناسي📒تحقیق در مورد چهره پردازي و صحنه آرايي از ديدگاه هنر گرافيك در شاهنامه (هفت خوان رستم)📒تحقیق در مورد شرحي پيرامون شاهنامه فردوسي📒تحقیق در مورد تحول تمدنهاي مختلف و انگيزه فراز و نشيب آنها📒تحقیق در مورد تعريف غزل📒تحقیق در مورد نقش تبليغات در فروش و جلب مشتري📒تحقیق در مورد كاربردهاي گرافيك درتوليد و پخش خبر درتلويزيون📒تحقیق در مورد شرحي پيرامون كمدي و فيلم هاي خنده دار …📒تحقیق در مورد كمدي الهي در ادبيات جهان📒تحقیق در مورد تصويرگري - تصويرسازي📒تحقیق در مورد وضعيت آموزش موسيقي در حيطه آموزش رسمي كشور📒تحقیق در مورد تأثيرات نئورئاليسم بر سينماي ايتاليا📒تحقیق در مورد نقاشي در ايران [ از ديروز تا امروز ]📒تحقیق در مورد بررسي رابطه ميان موضوع و نوع تركيب بندي و فام هاي رنگي مطابق با آنها در آثار نگارگري ا📒تحقیق در مورد (نگارگري) بررسي و اثبات واقع گرايي كمال الدين بهزاد در نمايش معماري مساجد📒تحقیق در مورد ميزان مشاركت و محروميت زنان در حوزه هاي مختلف هنر📒تحقیق در مورد هنر چيست؟📒تحقیق در مورد هنر سفالگري در دورة سلجوقيان📒تحقیق در مورد ارتباط ميان هنرهاي سنتي و كاربردي بودن اشياء📒تحقیق در مورد هنر قلمكاري در ايران📒تحقیق در مورد ترمز ABS📒تحقیق در مورد مطالعه عددي تاثير ميدانهاي الكترو مغناطيس بر روي جدايي جريان در ايرفويل📒تحقیق در مورد نقش انژكتورها در خودروها📒تحقیق در مورد طرز كار موتور وانكل📒تحقیق در مورد تعويض و نحوه كار مبردها